• TARNE 21 TOOPAEVA
  • FREE SHIPPING OF ORDERS FROM € 90
  • RAHVUSVAHELINE TARNE
top

Sangari e-poest ostetud tooteid on võimalik tagastada või ümber vahetada 30 päeva jooksul alates saadetise kättesaamist. Tagastus on aksepteeritav vaid juhul, kui toodet ei ole kasutatud ning sellel pole kahjustuste ega kasutamise jälgi.

Toote tagastamiseks või ümbervahetamiseks täitke tellimusega kaasas olev tagastamise ja ümbervahetamise taotlus ning lisage täidetud vorm tagastatava toote juurde.

Ostusumma hüvitamine tagastatud toodete eest toimub esimesel võimalusel, ent mitte hiljem, kui 30 tööpäeva jooksul alates toodete jõudmisest tagastamisaadressile. Tagastamisega seotud saatekulud tasub klient.

Kui leiate, et teile saadetud toode ei ole kvaliteetne või oleme teinud vea ja saatnud teile tellitust erineva toote või suuruse, tagastage see viivitamatult. Mittekvaliteetse või vale toote saatmise korral tagastame teile nii toote väärtuse kui lähetuskulud niipea, kui võimalik, ent mitte hiljem, kui 30 päeva jooksul.

Toote ümbervahetamise korral lähetame asendustoote teele niipea, kui ümbervahetamisele kuuluv toode on tagastamisaadressile jõudnud. Sangar ei saa laoseisu muutumise tõttu alati garanteerida toodete ümbervahetamise võimalust. Toote ümbervahetamiseks valige välja asendustoode (eelnevalt veendudes, et see on e-poes olemas) ja kirjutage vahetuse soovist aadressile shop@sangar.ee ja asendustoode broneeritakse teie jaoks.

Sooduskampaaniate puhul pakume ümbervahetamise või tagastamise võimalust vaid siis, kui ostetud toode on defektne või transpordi käigus kannatada saanud.

Kuni paki vastuvõtmiseni ei saa AS Sangar toodete eest vastutust võtta, seetõttu soovitame tagastamisel valida tähitud posti teenus. Säilitage postitamisel saadav dokument postitamise tõestamiseks.

Tagastamiseks või ümbervahetamiseks määratud kaubad adresseerige:

  • SANGAR AS
  • E-pood
  • Sõpruse 2
  • 50050 Tartu
  • Estonia

Delivery will be free of charge on all purchases exceeding 90€. In such a case you can select “FREE shipping” as the shipping method.

Tarnime tooteid kõikidesse riikidesse üle maailma. Kui ostu vormistamisel soovitud riiki meiepakutud valikus ei leidu, võtke palun ühendust meie klienditoega.